Video. Ekologický projekt SHO: Robíme to pre naše deti. Aby mali tie správne vzory

V nedeľu 26. apríla sme s našimi deťmi z projektu Staráme sa odpratali ďalšiu čiernu skládku v okrese Rimavská Sobota. Ekoreportáž si môžete pozrieť TU. V tom istom okrese sme sa 1. mája – Sviatok práce rozhodli, že zasadíme sadenicu Orecha kráľovského.

Výsledok práce? Ďalšia sadenica, ktorá pribudla do radu nami vysadených stromov, ktoré budú slúžiť všetkým. Ako miesto pre oddych v tieni alebo orech do koláča. 🙂

A prečo toto všetko robíme? Dozviete sa v zdieľanom videu Pavla Poprockého.

Ekologickým aktivitám sa venujeme už od roku 2008, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

 

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Sociálny projekt Staráme sa. Pomoc s pridanou hodnotou

————————

Pozrite si aj fotografie z ekoaktivity Pavla Poprockého, člena predsedníctva SHO:

———————

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na naše ekologické aktivity, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Nebuď sviňa. Ďakujeme, Slováci.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds