SHO: Slovensko netreba vypnúť. Vypnúť treba raz a navždy neschopnú vládu Matoviča!

Dámy a páni. Posledné dni počúvame správy o možnom drsnom lockdowne, kompletnom vypnutí Slovenska a o podobných nezmysloch. Médiá každý deň na nás útočia správami o zákazoch, príkazoch, o policajtoch a armáde v uliciach. Cieľ? Ešte hlbšie zasiať strach medzi Slovákov.

Slovensko netreba vypnúť, vypnúť treba raz a navždy vládu Igora Matoviča. Jej nezmyselné lockdowny nikam nevedú, presnejšie povedané vedú k tomu, že slovenskí živnostníci a podnikatelia krachujú a ľudia žijú v každodennej neistote. S koronavírusom sa nedá bojovať tak, že budú (ne)kompetentní falšovať štatistiky TU a vyvolávať chaos a paniku, a šíriť propagandu. S vírusom treba bojovať tak, že priestor dostanú všetci ľudia od fachu, lekári, špecialisti, ktorí majú iní názor na boj s koronavírusom ako vládni špecialisti-agenti, ktorí doviedla za necelý rok náš štát tam, kde je, na úplné dno.

Dajme konečne priestor aj tým lekárom, ktorí od začiatku hovoria, že takto sa to nerobí a ponúkajú iné riešenia v boji s koronavírusom. Pretože vládni špecialisti-agenti (Krčméry, Jarčuška… ) farmaceutických spoločností boj s koronavírusom už dávno prehrali.

Iba hlupák (Matovič) robí dokolečka dokola to isté a očakáva od toho iný výsledok.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Video. Zachráňme Slovensko! SHO: Zlo porazíme spoločne. Ponúkame cestu

————————

Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds