Video. Zachráňme Slovensko! SHO: Zlo porazíme spoločne. Ponúkame cestu

Dámy a páni. V stredu 24. februára diskutovali Róbert Švec a Katarína Boková v rádiu Infovojna o aktuálnych témach, ktoré hýbu Slovenskom.

Pripravili sme pre vás zostrih z celej diskusie. Dnes si môžete pozrieť a vypočuť prvú časť záznamu, v ktorej Róbert Švec hovorí o tom, ako by mohli vlastenecké sily spoločne postupovať a byť úspešné.

Viac sa dozviete v zdieľanom videu.

————————-

Prečítajte si tiež: Jaroslava Samuelová: Keď sa plagiátori dostanú k moci, národ krváca. A aj zdravý rozum!

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds