Pavol Poprocký: Vážime si každého lojálneho občana. Ale nie šovinistov. SHO: Preč s nimi

Parlamentné voľby máme za sebou. Skončili, ako skončili, ale nie všetko treba brať negatívne. Za pozitívne musíme považovať fakt, že sa na pôdu Národnej rady Slovenskej republiky nedostali šovinisti z SMK, ktorí sa tieto voľby skryli pod Spolupatričnosť, a iredentisti od skrachovanca Bugára.

Nedostali sa tam nielen vďaka tomu, že severné regióny mali vyššiu volebnú účasť, ale hlavne preto, lebo normálni Slováci maďarskej národnosti si uvedomujú, kde žijú a odmietli ich vlastizradné agendy, ktoré nepatria do 21. storočia.

Nenechali sa zlákať sľubovanou autonómiou či druhým úradným jazykom, alebo sľubmi o budovaní rýchlostných ciest a diaľnic na slovenskom juhu. Prekukli, že ide o neúprimné a falošné sľuby, ktoré sa im nasľubovali. Pochopili, že cesta nie je umelé pomaďarčovanie verejného priestoru alebo ťažkopádne sebabičovanie sa za výsledok Trianonu, ale spolupráca s väčšinovým národom. Národom, ktorý ich v plnom rozsahu toleruje a kým zostanú lojálnymi voči spoločnej domovine, aj bude tolerovať.

A to je aj filozofia Slovenského Hnutia Obrody, ktoré si vážilo, váži a bude vážiť každého lojálneho a Slovensku oddaného občana našej spoločnej domoviny. Bez rozdielu na jeho materinský jazyk, farbu pleti a pod. Naším cieľom a snom je totiž silné a sebavedomé Slovensko, a preto ponúkame ruku na spoluprácu každému kto to so Slovenskom a Slovákmi myslí minimálne dobre.

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva SHO.

Uverejňujeme aj stanovisko Róberta Šveca: Parlamentné voľby majú, okrem množstva negatív, predsa aj nejaký ten pozitívny výsledok. A jedným z nich je určite to, že predstavitelia maďarského šovinizmu a revizionizmu sa nedostali do slovenského parlamentu. Náš štát sa potrebuje zbaviť ľudí, ktorí ho vnútorne destabilizujú a povyšujú záujmy iných na území Slovenskej republiky, nad národné a štátne záujmy Slovákov a všetkých lojálnych občanov. A v tomto smere bol výsledok volieb, pokiaľ ide o šovinistov a revizionistov, správny a veľmi potrebný krok.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Čaputová zvažuje čo s 13. dôchodkom. Róbert Švec: Nezvažujte! A podpíšte

————————

Maďarský šovinizmus a revizionizmus na Slovensku má svojich podporovateľov aj medzi akože slovenskými politikmi. Príkladom je aj bývalý predseda slovenskej vlády Mikuláš Dzurinda, veľký kamarát šéfa šovinistov a revizionistov Menyhárta. Zdroj fotky: Internet

————————

Prečítajte si tiež: Dnes ráno šovinisti opäť útočili. V Šamoríne im prekáža štátny jazyk

————————

Aj Igor Matovič je kamarát Menyhárta. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds