Dnes ráno šovinisti opäť útočili. V Šamoríne im prekáža štátny jazyk

Pred dvoma dňami, v sobotu 14. septembra sme vás informovali, že v Šamoríne šovinisti oblepili budovu jednej miestnej šamorínskej reštaurácie nálepkami s nápisom Kde je maďarský nápis?

Dnes ráno sa situácia opakovala a dvere do reštaurácie boli opäť oblepené spomínanými nálepkami. Opäť zdôrazňujeme, že majiteľ stravovacieho zariadenia NIE JE POVINNÝ uvádzať nápisy na budove, prípadne v jedálnom lístku inak, ako po slovensky.

Podporujeme Slovákov a všetkých lojálnych občanov našej vlasti bez rozdielu národnosti v snahe o pokojný a spokojný život v Slovenskej republike, ale pre šovinistov máme jasný odkaz: Ak sa na Slovensku necítite príjemne, nech sa páči. Zbaľte si svoje saky-paky, hranice sú otvorené.

Slovenské Hnutie Obrody je presvedčené, že všetci občania nášho štátu majú zabezpečené všetky práva, dokonca v niektorých oblastiach aj nadpráva a preto nevidíme žiadny dôvod, aby sme tolerovali provokácie šovinistov, ktorí mentálne uviazli v 19. storočí.

————————

Prečítajte si tiež: Štúrovo: Provokatéri opäť provokovali. My sme poriadok opäť obnovili

————————

Dvere do reštaurácie dnes ráno, 16. septembra. Zdroj fotky: Facebook

Slovenské Hnutie Obrody je presvedčené, že všetci občania nášho štátu majú zabezpečené všetky práva a preto nevidíme žiadny dôvod, aby sme tolerovali provokácie šovinistov, ktorí mentálne uviazli v 19. storočí. Zdroj fotky: Facebook

Opäť zdôrazňujeme, že majiteľ stravovacieho zariadenia NIE JE POVINNÝ uvádzať nápisy na budove, prípadne v jedálnom lístku inak, ako po slovensky. Zdroj fotky: Facebook

Pre šovinistov máme jasný odkaz: Ak sa na Slovensku necítite príjemne, nech sa páči. Zbaľte si svoje saky-paky, hranice sú otvorené. Zdroj fotky: Facebook. Foto: Ilustračné

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds