SHO: Slováci opäť vyšli do ulíc. Pochod slobody: Vyzývame policajtov. Poďte s nami!

V sobotu 20. februára sa na Námestí slobody v Bratislave uskutočnil Pochod za slobodu. Organizátorom bol Čech Aleš Svoboda. Akcia sa konala ale bez neho, keďže polícia Aleša Svobodu zatkla na hlavnej stanici v Bratislave po vystúpení z vlaku.

Policajti obkľúčili Námestie slobody a zdalo sa, že pochod znemožnia. Napokon sa pochod uskutočnil. Presunuli sme sa pred Prezidentský palác, kde sme si zaspievali slovenskú hymnu. Prihovoril sa nám aj MUDr. Peter Lipták. V príhovore, okrem iného, uviedol, že testovanie nie je riešenie, lebo sa zvyšuje riziko nákazy.

Po diskusii sme sa presunuli späť na Námestie slobody. Mnohí pokračovali v pochode pred sídlo Okresného riaditeľstva Policajného zboru Bratislava-Staré mesto, kde zadržiavali Aleša Svobodu. Cestu im prehradili policajti, ktorí ich nechceli pustiť ďalej.

Pochodu sa zúčastnili aj členovia a sympatizanti Slovenského Hnutia Obrody.

Róbert Švec: Podporujem a schvaľujem každú formu odporu proti súčasnej vláde Igora Matoviča! Pevne verím, že včerajším dňom započala séria tohtoročných protestov a pochodov. Konečný cieľ? Zvrhnutie Matovičej vlády! Za silné a sebavedomé Slovensko.

Ďakujeme všetkým, ktorí svojou účasťou aj na včerajšom proteste dali verejne najavo, že: Žije, žije duch slovenský, bude žiť naveky!

—————————-

Prečítajte si tiež: Video. Róbert Švec a Katarína Boková: Máte plné zuby Matoviča? SHO vám ponúka cestu!

—————————-

Pozrite si aj fotografie z protestu. Zdroj fotiek: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds