PODCAST. Róbert Švec: Je nehorázne, aby súkromné zdravotné poisťovne parazitovali…

Dámy a páni! Prinášame vám podcasty Slovenského Hnutia Obrody, ktoré odzneli a odznejú v mediálnom priestore a na verejnosti.

Aktuálny podcast vznikol počas diskusie pred voľbami do NR SR, ktorá sa uskutočnila v televízii JOJ.

Priatelia, započúvajte sa do slov Róberta Šveca… Dnes na tému Súkromné zdravotné poisťovne.  

Podľa vládnych zločincov je „štátna špajza údajne prázdna“. Nebola by, ak by miliardy eur neodtekali dlhodobo zo Slovenska do zahraničia. Ak by zostávali v štátnom rozpočte, bolo by na školy, zdravotníctvo, platy, dôchodky a aj pre mladé rodiny…

————————

Prečítajte si tiež: Anton Ančic: V Rakúsku príspevok 150 eur kvôli zvýšeným cenám energií. A našu vládu trápi…

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds