Voľby 2022: Médiá hlavného prúdu by chceli peniaze od SHO. Róbert Švec ich vyzval, aby…

Komické sú médiá hlavného prúdu, ktoré dočasne pôsobia na Slovensku…

Ako je rok dlhý o nás nezakopnú, ale teraz pred voľbami začínajú posielať ponuky na platenú reklamu v ich médiách, aby sme sa akože zviditeľnili.

Snáď si nemyslia, že minieme čo i len jednu korunu na to, aby sme sa prostredníctvom nich propagovali. Ich arogancia a drzosť nepozná hranice.

Aj touto cestou vyzývam (ne)kompetentných v médiách hlavného prúdu, aby do mailu Slovenského Hnutia Obrody neposielali správy – spamy s ponukou na „výhodnú“ platenú reklamu v ich médiách.

Nemáme záujem im platiť, a nikdy ani platiť nebudeme, za to, že šíria manipulatívnu liberálnu propagandu a ani za to, že vyvíjajú protislovenskú nenávistnú štvavú kampaň! A punktum.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: VOĽBY 2022. Poltár: V našom meste má SHO svojho kandidáta na poslanca a aj primátora

————————-

Zdroj ilustračného obrázku: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds