Fico SPOCHYBNIL členstvo Slovenska v EÚ, ak… SHO: My sme to hovorili!

„Právo veta je právo na prežitie v Európskej únii. Ak nám niekto chce zobrať právo veta, nemáme tam čo robiť. Lebo to tam už budete o ničom. Len prídete na nejaké rokovanie a Francúzi s Nemcami vám oznámia, aký je výsledok,“ vyhlásil premiér. Zdroj TU.

Doplním, že už teraz je to tam o ničom a čas odchodu Slovenska z EÚ sa blíži, či už odídeme z EÚ alebo sa kolonizačná EÚ rozpadne je v podstate jedno, ale jedno nie je to, čo sme opakovane zdôrazňovali v predvolebných diskusiách, či už do NR SR alebo v prezidentských voľbách a to je skutočnosť, že náš štát je absolútne nepripravený na kolaps EÚ, sme politickou a ekonomickou kolóniou a jedlo pre Slovákov k nám musia denne dovážať stovky kamiónov. A to je HANBA všetkých predchádzajúcich vlád, aj vlád Roberta Fica.

A opäť prichádza na naše slová, z ktorých sa niekto prednedávnom smial. A príde deň, keď sa prestanú smiať aj tí, ktorí sa smejú ešte aj dnes!

Slovensko nemá víziu rozvoja na obdobie 20 až 50 rokov a nemá plán B, súčasní politici (koaliční a aj opoziční) riadia náš štát podľa hesla: S EÚ a NATO na večné časy a nikdy inak!

Naša dlhodobá vízia pre Slovensko TU a program pre Slovensko TU.

Slovensko bude opäť silné a sebavedomé.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: PONUKA pre TV Markíza: Vládna koalícia bojkotuje, SHO vyzýva na…

————————–

Zdroj: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds