FOTO. Nové Zámky. VÝZVA: Pokračujeme v propagácii nášho hnutia aj na slovenskom juhu

Dámy a páni. V máji sme rozbehli propagačnú kampaň v uliciach slovenských miest.

A my opäť plníme to, čo sme vám sľúbili TU. Plagáty nášho hnutia sú vylepené už aj v okrese Nové Zámky! A čoskoro budeme aj v Banskej Bystrici.  Aj vďaka vašim príspevkom.

Ak vám záleží na tom, aby nás ľudia slovenskí aj takouto formou poznávali a aby naše propagačné materiály boli umiestnené v čo najväčšom počte slovenských miest, nielen v Košiciach, budeme veľmi radi, ak naše spoločné úsilie podporíte ľubovoľnou finančnou čiastkou.

Príspevky môžete posielať na účet SHO: SK7665000000000020148117 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar – propagácia.

Vopred vám ďakujeme za každú jedno euro. Podporou Slovenského Hnutia Obrody podporujete samých seba. 

Za silné a sebavedomé Slovensko.

————————–

Prečítajte si tiež: Dočasnosť liberálnych zločincov v praxi: Najprv do konca júna, teraz do konca septembra a potom…

————————–

Okres Nové Zámky:

Mesto Nové Zámky:

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds