PONUKA tričiek SHO: Ukážte aj vy svoju pravú tvár rodoľubov slovenských

Slovenky, Slováci a všetci lojálni občania nášho štátu slovenského…

Slovenský dvojkríž sprevádzal naše národné spoločenstvo nielen v mnohých radostných, ale najmä zložitých chvíľach našej národnej histórie, kedy sa stal oporou pre našich predkov v bojoch za naše sväté právo – právo národa. Stal sa symbolom nádeje a víťazstva.

Dnes, v období, kedy je na piedestál svätosti a slávy stavaný falošný pocit bohatstva, fiktívny humanizmus, obžerstvo a rôzne ďalšie odveké neduhy ľudstva namiesto pravých hodnôt, ako je rodina, národ, dobro, zdravie a láska, sa biely dvojkríž opäť stal majákom nádeje. Nádeje, ktorá oslobodzuje a prináša so sebou víťazstvo.

Biely dvojkríž sa aj preto stal súčasťou symboliky Slovenského Hnutia Obrody.

Dámy a páni. Ukážte aj vy svoju pravú tvár rodoľubov slovenských.

Pripravili sme pre vás tričká SHO… Tričká sú z materiálu kvalitného, vhodné na každodenné nosenie, ale aj na športové aktivity, pre mužov a aj ženy. Biele, ale aj čierne.

V prípade ak máte záujem o tričká Slovenského Hnutia Obrody kontaktujte nás mailom na sho@sho.sk a radi vám poskytneme bližšie informácie.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec vyzýva Uhríka a Mazureka: ZASTAVTE dúhové pochody na Slovensku

————————-

Tričká Slovenského Hnutia Obrody v akcii… Zdroj: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľmi novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľmi nášho dvojmesačníka vyplňte formulár TU a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds