OSLAVUJEME 20. výročie vzniku Slovenského Hnutia Obrody: Noviny Právo Národa

Dámy a páni. Tento rok oslavujeme 20. výročie vzniku a úspešnej existencie nášho hnutia (24. máj 2004). 

Toto významné výročie v dejinách nášho hnutia, národa a vlasti budeme oslavovať v priebehu celého roka 2024 rôznymi podujatiami a aktivitami. Tak ako aj v sobotu 25. mája v Poprade TU.

Dvadsať rokov je dosť dlhý čas v živote jednotlivca, ale v živote národa je to iba kvapka v mori. O to viac som hrdý na to, čo sme za 20 rokov dokázali, napríklad aj formou vydávania novín Právo Národa.

Prvé číslo našich novín vyšlo v apríli 2001. To znamená, že noviny sme začali vydávať v čase, kedy sa ešte len formovala myšlienka založiť úspešné hnutie slovenských rodoľubov, ktoré dnes poznáte pod názvom Slovenské Hnutie Obrody.

Za tie dlhé roky sme aj formou vydávania novín necúvli ani o milimeter. Články, ktoré sú uverejňované v novinách Právo Národa jasne, presne a pravdivo popisujú slovenské dejiny a významné osobnosti. V novinách nekompromisne nastavujeme zrkadlo súčasnému dekadentnému režimu, ktorý dočasne vládne v našom štáte – liberálnej demokracii. Hodnotové ukotvenie našich novín je ako z ocele, presne tak, ako celé naše úspešné hnutie.

Áno, máme byť na čo hrdí a aj sme. Chválime sa? Áno, chválime sa, lebo máme čím.

Vo vydávaní našich novín budeme pokračovať aj naďalej, pretože papier nepustí a poučka , že všetko je na internete, už dávno neplatí. Opäť prichádza doba poctivého papierového samizdatu a my sme na novú dobu pripravení už dnes.

Buďte v strehu aj VY a staňte sa čitateľmi poctivej slovenskej tlačoviny. Noviny si môžete objednať TU.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.  

————————–

Prečítajte si tiež: DOBRÁ správa letí našou otčinou: Slovenský parlament zoptimalizoval RTVS

————————–

Zdroj: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–  

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds