Porada predstaviteľov SHO: Už čoskoro vám predstavíme kandidátnu listinu do NR SR

V sobotu 26. októbra, symbolicky v deň, kedy poslanci Snemu Slovenskej republiky pred 80 rokmi zvolili Jozefa Tisa za prvého slovenského prezidenta (26. október 1939), sa stretli predstavitelia Slovenského Hnutia Obrody v Kultúrnom dome v Čakajovciach na pravidelnej výjazdovej porade.

Medzi hlavné body rokovania patrilo aj schválenie nášho volebného programu a príprava kandidátnej listiny nášho hnutia do blížiacich sa parlamentných volieb.

Predsedníctvo nášho hnutia jednohlasne schválilo volebný program SHO, ktorý si môžete prečítať TU.

V následnej diskusii odznelo niekoľko podnetných príspevkov, ktoré, po vnútrostraníckej diskusii, zapracujeme medzi naše pevné a nemenné hodnotové body, ktoré nebudeme nikdy meniť. Už 16. rok tvoríme značku SHO, ktorá je úspešná najmä vďaka tomu, že aj v dnešnej dekadentnej dobre, stojíme pevne na hodnotách našich predkov a na zásadách, o ktorých sme presvedčení, že sú správne. Sme ľudia rovní s pevnou chrbticou a tak to aj zostane.

Slovenky, Slováci. Dámy a páni. Už čoskoro vám predstavíme aj kandidátnu listinu nášho hnutia do blížiacich sa volieb do NR SR. A tak ako sme sľúbili, žiadni politickí dinosauri a oligarchovia, ale mladé, svieže tváre, nezaťažené minulosťou s jasnou mysľou a ťahom na bránku.

———————-

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký: SHO ako liaheň narcizmu a egoizmu? Na to sú tu iní

———————-

Katarína Boková, regionálna zástupkyňa SHO pre okres Martin reční počas porady v Čakajovciach.

Zľava: Štefan Polačik a Róbert Švec

V diskusii odznelo niekoľko podnetných príspevkov, ktoré, po vnútrostraníckej diskusii, zapracujeme medzi naše pevné a nemenné hodnotové body, ktoré nebudeme nikdy meniť.

Už čoskoro vám predstavíme kandidátnu listinu nášho hnutia do blížiacich sa volieb do NR SR. Uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds