Poslanec Dostál sa považuje za liberálneho konzervatívca. Možno je aj pravdovravný klamár

To, aké nezmysly zo seba pred voľbami vypúšťajú niektorí liberálni jedinci je až do neba volajúce! Po Kiskovi, ktorý je kovaným liberálom a ktorý o sebe a svojej novej strane tvrdí, že je konzervatívna, je tu ďalší liberálny živel, ktorý posunul pojem konzervativizmus opäť o stupeň vyššie. Je ním kovaný liberál Dostál, ktorý o sebe prehlásil, že je liberálnym konzervatívcom!

Na otázku, kde sa so svojou OKS radí odpovedal: „My sme liberálni konzervatívci. Čiže sme jasne pravicová, prozápadná, demokratická strana, ale v ideologických bojoch medzi progresívnym liberalizmom a kresťanským konzervativizmom nie sme priamo účastní. Ja sa už dlho cítim byť liberálnym konzervatívcom. To je poloha, ktorá mi vyhovuje.“

Áno je to ten istý Dostál, ktorý nedávno prišiel s návrhom, aby sa zo zákona o štátnom jazyku vypustilo ustanovenie hovoriace o tom, že štátny jazyk slovenčina má prednosť pred ostatnými jazykmi používanými na Slovensku! Je to ten istý Dostál, ktorý by na Slovensku pre iný názor najradšej zatváral ľudí. A ten istý Dostál, ktorý pred 89-tym pôsobil v SZM a ktorý písal pred 89-tym aj do Nového Slova, citujem: „Význam Socialistického zväzu mládeže v našej spoločnosti je nepopierateľný. Na druhej strane sa v súvislosti s prestavbou čoraz viac hovorí o problémoch a nedostatkoch. A problémov vo zväzáckom živote je naozaj dosť – formalizmus, byrokracia, obchádzanie demokracie, nezaujímavé akcie, nedostatočná úroveň kritiky.“

A tento prezliekač kabátov je nielenže odrazu kovaným antikomunistom, euroatlantistom a liberálom, ale už aj údajným liberálnym konzervatívcom. Buď je ale niekto konzervatívec alebo liberál. Slovné spojenie liberálny konzervatívec je nielenže vnútorne rozporné slovné spojenie, ale doslova bulšit, ktorým sa takí jedinci ako Dostál snažia ohlupovať voličov a získať hlasy na opätovné zasadnutie do parlamentných lavíc. Dúfam však, že národ sa už tentokrát nenechá oklamať sladkými rečičkami a vymyslenými frázami takýchto a podobných liberálov a prezliekačov kabátov, ktorí sa snažia pre seba ukoristiť čo najviac výhod za každého režimu!

Dostál je teda prototypom pre národ a štát nebezpečného človeka, ktorý urobí všetko pre to, aby sa dostal do parlamentu. Krátko pred voľbami sa možno nazve aj kresťanským liberálno-konzervatívnym progresívcom.

Pretože tu už je možné naozaj asi všetko. Záleží ale len od ľudí, či jemu a podobným jedincom na podobné hlúposti skočia alebo ich konečne pošlú na smetisko politických dejín.

Autor: Martin Bago

Poslanec NR SR Ondrej Dostál sa veľmi rád pohybuje na verejnosti prezlečený za ženu.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds