POZVÁNKA do Rožňavy: Námestia sú prázdne? Nemusia byť. Stačí ak prídete a slobodne…

Dámy a páni. Pokračujeme vo verejných diskusiách s vami v okresných mestách.

Po úspešných dišputách aj v Bytči TU a Kežmarku TU nasleduje Rožňava. V nedeľu 24. apríla od 15:00 hod. na Námestí baníkov.

Aj o sebestačnosti Slovenska (nielen potravinovej), drastickom zvyšovaní cien takmer všetkého, slobode slova a prebiehajúcej cenzúre (nielen na internete) a aj o neutralite nášho štátu slovenského.

Tešíme sa na vás, vaše podnety, názory a aj otázky. Na každú odpovieme priamo a jasne. A pravdaže ponúkneme vám aj naše kreatívne riešenia na neduhy spoločenské.

Diskutovať s vami budú Róbert Švec, Pavol Poprocký, Svetana Angelová a ďalší predstavitelia nášho hnutia.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Majú Slováci právo označovať okupantov z Úradu vlády SR a Prezidentského paláca za zločincov?

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds