Projekt Staráme sa: Aj kysucké dievčatá sa dočkali prekvapení s veľkonočnou tematikou

Kamaráti! Naša veľkonočná pomoc pokračovala na severe našej otčiny.

Viki sa najviac potešila knihe, ktorú nepustila z rúk. Malá Martinka sa zase ujala plyšových hračiek a najstaršia Andrejka sa vrhla na sladkosti.

S mamou Dadou si naša kolegyňa Katka Boková vypila kávu a podebatovali o bežných starostiach, radostiach a snoch.

Naše návštevy slovenských rodín v núdzi sa čoraz častejšie nesú v rodinnej atmosfére, čo je zrejme spôsobené tým, že k nim nepristupujeme ako k cudzím ľuďom, ale ako k rodine.

Ďakujeme za takúto spätnú väzbu. 🙂

Prečítajte si tiež: Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Veľkonočnú pomoc sme odovzdali aj v okresoch Lučenec a Nitra

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds