Róbert Švec reaguje na slová štváča Hegera, že východné Slovensko bude prosperovať vtedy, keď…

Zločinec a vojnový štváč Eduard sa vrátil z výletu z Ukrajiny, ktorý sme mu zaplatili my všetci, slovenskí daňoví poplatníci, a ešte sa chudáčik ani nestihol poriadne prezliecť a už šíri liberálnu manipulatívnu propagandu, a poúča…

Vyhlásil: Je možné, že Slovensko okrem systému protivzdušnej obrany S-300 pošle na Ukrajinu aj húfnice.

A rozkošne pokračoval vo svojich úvahách ďalej… Podľa Hegera sa Ukrajina chce stať členom EÚ do konca roka 2024 a Slovensko jej chce v tom pomôcť.

A to najlepšie nakoniec. Heger: Je pre nás kľúčové, aby Ukrajina zvíťazila a mohla sa stať stabilným a prosperujúcim susedom. Lebo potom sa začne ľuďom aj na východnom Slovensku omnoho lepšie dariť, ľudia z východného Slovenska nebudú musieť odchádzať za prácou ako tomu je desiatky rokov. Potom bude aj východné Slovensko prosperujúcou časťou našej krajiny.

Božinu, Božinku, to je ale bordel mentálny.

Predseda slovenskej vlády sa spolieha na to, že ľuďom na východnom Slovensku sa začne konečne lepšie žiť, keď ekonomicky, sociálne a politicky zbedačená Ukrajina bude členom EÚ. Tak to už fakt bez komentára…

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Zločinec Heger sa chváli tým, že ukrajinskej vláde daroval systém S-300. Róbert Švec reaguje…

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Mikinu víťazov si môžete objednať TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná najmä pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds