POZVÁNKA na AntiGLOBSEC 2023: Vojnových štváčov nebudeme tolerovať na území nášho štátu

Dámy a páni. V dňoch 29. až 31. mája sa v Bratislave uskutoční konferencia zločincov z Globsecu.

Organizáciu Globsec považujeme za piatu kolónu na Slovensku a za zoskupenie veľmi nebezpečných vojnových štváčov, ktorých úloha je jasná. Vyvolávať farebné revolúcie a nepokoje v štátoch, ktoré sa odmietajú podvoliť diktátu Bruselu, to znamená diktátu teroristickej organizácie NATO a dekadentnej EÚ. Ich najväčší tlak smeruje na Rusko a Bielorusko, na štáty, ktoré dlhodobo odolávajú ich snahám o ovládnutie sveta.

Úlohou zodpovedných slovenských vlastencov je opäť jasne, nahlas a verejne formulovať, že vojnových štváčov a zločincov nebudeme tolerovať na území nášho štátu slovenského.

Slovenské Hnutie Obrody pripravuje verejnú udalosť, počas ktorej odznejú názory a stanoviská mierotvorcov, a spoločne odsúdime konanie konferencie Globsec v našom hlavnom meste.

Podujatie sa uskutoční v utorok 30. mája o 17:00 hod. pred Prezidentským palácom v Bratislave.

Prineste si so sebou štátne vlajky SR a transparenty.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: ŠKANDÁL: Kontroly na hraniciach budú obnovené. Kvôli zločincom z Globsecu! Róbert Švec reaguje…

—————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds