SHO: Róbert Švec nenechal nitku suchú na Krajniakovi za jeho pokus o vytunelovanie…

Milan Krajniak zo zločineckej organizácie s názvom Sme rodina (zločinecká preto, pretože sa v rokoch 2020 až 2023, ako súčasť vládnej koalície, toto zoskupenie podieľalo na páchaní závažných trestných činov proti ľudu slovenskému, trestné činy diskriminácie, segregácie, genocídy… ) a porušovalo zákony a slovenskú ústavu TU, a na čele ktorej stojí kovaný mafián z 90. rokov, prezentoval médiám myšlienku vytvorenia štátneho obchodného reťazca.

Médiá informujú: „Jediný spôsob, ako znížiť ceny potravín je to, že sa štát stane silným hráčom pri spracovaní potravín, ich skladovaní, preprave a následnom predaji. Štát musí zastávať úlohu hráča v celom tomto reťazci. Mali by sme preto oživiť doteraz nevyužívané areály poľnohospodárskych družstiev. Legislatívu už máme platnú. Oslovíme domácich producentov, aby sa stali správcami týchto areálov, v nich postavíme prevádzky s potravinami a vytvoríme sieť domácich predajných miest a takto dokážeme konkurovať nadnárodným reťazcom a tlačiť ceny dole,“ povedal Krajniak.

Konštatujem: Sme veľmi radi, že Milan Krajniak a jeho poslední križiaci sa rozkošne inšpirovali naším volebným programom z roku 2020 (čítajte s porozumením, vytunelovali náš volebný program), pretože túto tému dlhodobo komunikujeme a je, a aj bude jednou z našich hlavným tém v oblasti obnovenia slovenskej sebestačnosti TU.

Len je otázne, čo doteraz Krajniak a jemu podobní robili, keďže mali dostatok času realizovať našu víziu silného štátneho obchodného reťazca. Ale uvedomuje si, že pri páchaní závažnej trestnej činnosti nemali príliš veľa času pracovať pre Slovákov.

A ešte jedna poznámka. Všetci vieme, že sú to predvolebné táraniny hnutia Sme rodina, presne také isté ako táraniny pred voľbami 2020, že v priebehu tohto volebného obdobia postavia desiatky tisíc nájomných bytov. A realita? Veľká NULA.

Takže, Slovenky a Slováci. Nenechajte sa oklamať peknými rečami recyklovaných politických panáčikov, akým je aj Krajniak a podporujte rozumnú a zodpovednú alternatívu pre Slovensko. Podporujte Slovenské Hnutie Obrody.

INFORMÁCIA: Volebný program SHO pre parlamentné voľby 2023 uverejníme po 24. máji.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Tódová, Šimečka, Vašečka a Leško chcú zachraňovať demokraciu. Róbert Švec im naložil…

———————–

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds