PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2024: Naším kandidátom na prezidenta štátu slovenského je…

Dámy a páni. Sme veľmi radi, že vám môžeme oznámiť, že v nadchádzajúcich prezidentských voľbách, ktoré sa uskutočnia na jar 2024 bude Slovenské Hnutie Obrody nominovať kandidáta na post prezidenta Slovenskej republiky.

Rozhodli o tom členovia nášho hnutia počas slávnostného stretnutia v Martine, pri príležitosti 19. výročia vzniku Slovenského Hnutia Obrody – 24. máj 2004.

Nášho kandidáta na slovenského prezidenta vám predstavíme v nedeľu 28. mája o 16:30 hod. v rádiu Slobodný Vysielač.

Náš kandidát sa už dnes riadi heslom: Budem hlavou štátu a nie správcom kolónie.

Sila. Hrdosť. Odhodlanie.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Róbert Švec nenechal nitku suchú na Krajniakovi za jeho pokus o vytunelovanie…

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds