POZVÁNKA: Stret dvoch svetov, Matovičovho a normálnych ľudí, bol len otázkou času!

Matovičova banda likviduje naše osudy. Máme iba dve možnosti. Buď sa poddáme a padneme alebo sa vzbúrime a obsadíme námestia slovenských miest.

Dámy a páni! 28. májom TU a ani 17. novembrom TU nič nekončí. Ideme ďalej. Sľúbili sme vám, že prídeme za vami do každého okresného mesta. A my naše sľuby plníme.

Matovič má svoj mentálny pokrivený svet. My máme náš svet – rozumných a zodpovedných ľudí. Stret týchto dvoch svetov bol iba otázkou času.

Tento víkend sa na stretnutia s vami tešíme, v sobotu v Banskej Bystrici a Poltári, a v nedeľu v Hlohovci TU.

Kedy a kde? Dozviete sa v zdieľanom aktuálnom videokomentári Kataríny Bokovej.

————————-

Prečítajte si tiež: Otvorený list Slovenského Hnutia Obrody prezidentke Slovenskej republiky Zuzane Čaputovej

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds