Predstavujeme vám náš úspešný tím. Marián Chudý: SHO ma oslovilo svojimi hodnotami a aktivitami

Dámy a páni. Postupne vám predstavíme členov nášho úspešného hnutia. Dnes sa vám prihovára Marián Chudý, tajomník Slovenského Hnutia Obrody a kandidát do NR SR.

Narodil som sa v roku 1978 v Nitre. Prvé dva roky svojho života som strávil s rodičmi a sestrou v obci Rišňovce, neskôr sme sa presťahovali do Leopoldova, kde aj súčasne žijem. Vďaka odhodlaniu, tvrdej práci a tomu, že som sa nikdy nevzdával, podnikám už vyše 15 rokov.

Mám skvelých zamestnancov a som na nich hrdý. Mám fantastickú manželku Veroniku, ktorá mi je vo všetkom oporou. Máme spolu tri úžasné deti. Pevne verím, že spoločne vychováme naše deti k zdravým a správnym hodnotám života, pretože len tam je základ našej budúcnosti.

Slovenské Hnutie Obrody ma oslovilo svojimi hodnotami a aktivitami, vďaka ktorým pomáha ľuďom v núdzi. Som hrdý na to, že som Slovák, a preto chcem priložiť ruku k dielu a spoločnými silami vrátiť Slovensko Slovákom. Som vďačný za to, že môžem byť súčasťou nášho tímu.

Kto nechce, hľadá výhovorky, kto chce, hľadá riešenia, a preto niektorí ľudia iba snívajú o úspechu, zatiaľ čo iní ráno vstávajú a tvrdo na ňom pracujú. Tak ako my v Slovenskom Hnutí Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Nový prírastok v rodine tajomníka nášho hnutia. Aj z malého Paľka vyrastie poriadny Slovák

————————

Pred pár dňami sa rodina tajomníka nášho hnutia rozrástla o nový prírastok. O malého Paľka. Blahoželáme.

Veronika a Marián. Deti Mariána Chudého: Pevne verím, že vychováme svoje deti k zdravým a správnym hodnotám života, pretože len tam je základ našej budúcnosti.

Marián Chudý (v strede) pri pamätníku Ľudovíta Štúra v Štúrove spolu s predstaviteľmi nášho hnutia.

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds