Sociálny projekt SHO: Poľadovica? Pre členov nášho hnutia príjemná vyhliadka

Slovenský hydrometeorologický ústav  vydal na stredu 8. januára ráno výstrahu 1. stupňa pre tvorbu poľadovice takmer na celom území Slovenskej republiky. A veru, aj bola. A bola silná. Aj v Hlohovci.

Ale našich kolegov, pod vedením Danky Fratričovej, to v tomto okresnom meste neodradilo a zabezpečili pomoc pre dve rodiny, ktorým pravidelne pomáhame.

Pomáhame v horúčavách, mraze, ale aj keď je poľadovica. Pretože záväzky voči rodinám v našom projekte a vám, vážení podporovatelia, sú záväzky. A tie sa musia plniť. A my ich plníme. Už od roku 2011. Adresne, pravidelne a hlavne inteligentne a zodpovedne.

————————–

Prečítajte si tiež: Aj v okrese Lučenec sme popriali úspešný rok 2020. A opäť sme podali pomocnú ruku

————————–

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds