FOTO. Pavol Skýpala: Naše deti vedieme aj k láske k prírode…

Kamaráti. Máme tu jeseň a toto ročné obdobie každoročne využívame aj na výsadbu ovocných stromov.

Ďakujeme ovocnestromyjesen.sk za pomoc pri výsadbe. Dlhoročná spolupráca nám umožňuje realizovať výsadbu drevín nielen v rodinách nášho sociálneho projektu Staráme sa, ale aj v rodinách ľudí Slovenského Hnutia Obrody. 

Aj náš člen Pavol Skýpala so svojimi deťmi realizoval výsadbu čerešní a hrušiek. „Každú jar a jeseň realizujeme výsadbu stromov a je jedno či sú to ovocné dreviny alebo stromčeky, ktoré vytvoria nový les,“ skonštatoval Pavol Skýpala, človek Slovenského Hnutia Obrody.

Za posledné roky sme s rodinami z projektu Staráme sa a aj s kolegami z SHO vysadili stovky drevín. Prepájame tak sociálny projekt Staráme sa s ekologickým projektom SHO pod názvom Nebuď sviňa.

Ekológia a vedenie slovenskej mládeže k láske k prírode je mimoriadne dôležité pre budúcnosť nášho národného spoločenstva.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Daj človeku rybu a nakŕmiš ho na jeden deň. Nauč ho loviť ryby a nasýtiš ho…

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds