Pomiatla sa na staré kolená Magda Vášáryová? Tradičná rodina neexistuje, tvrdí

Zo zabudnutia v Česku sa v týchto dňoch opäť vyrojila bývalá neúspešná herečka, liberálka telom i dušou a poslankyňa za goriliu SDKÚ, počas vlády ktorej bolo Slovensko rozpredané za pár šupov Západu, Magda Vášáryová a opäť len pobúrila slovenskú a myslím, že aj českú verejnosť.

Vášáryová na otázku českého Denníka N, prečo je tradičná rodina nástrojom boja proti nezávislosti žien, doslova uviedla: „Možno preto, že tradičná rodina neexistuje a nikdy neexistovala. To je romantický termín, ktorý často presadzujú tí, ktorí majú takých tradičných rodín hneď niekoľko. Máme napríklad na Slovensku politickú stranu Sme rodina, ktorú vedie slobodný muž, ktorý má desať detí s deviatimi ženami… V starovekom Grécku existovala tradičná rodina s otrokmi a ženami, pokiaľ neboli bohyne sa nevyskytovali. Alebo kresťanské nepoškvrnené počatie, kedy Mária ako panna a svätý Jozef vychovávali božie dieťa. Alebo je tradičná rodina tá, ktorá mala k deťom pestúnku?“

———————–

Prečítajte si tiež: Nacizmus a komunizmus sú duchovné epidémie. A liberáli dnes šíria novodobý duchovný mor

———————–

Vášáryová teda vo svojich najnovších vyjadreniach doslova povedala, že tradičná rodina z vyššie uvedených dôvodov jednoducho neexistuje a nikdy neexistovala. Pani Vášáryová, neviem, čo tu splietate, pretože miešate staroveké Grécko s náboženskými mýtmi, ale ak fakt netušíte, čo to tradičná rodina je, tak ja vám to teda poviem. Tradičnú rodinu tvoria otec, matka a deti. A nech sa vám podobní liberáli a iní poloblázni budú snažiť akokoľvek navždy to tak zostane! Pretože to, o čo sa tu už vy prozápadní zapredanci snažíte, je do neba volajúce! Vy sa totiž snažíte úplne rozložiť normálnu spoločnosť, ktorá tu existuje už stáročia! A snažíte sa ju nahradiť kdejakými hybridmi človeka, čo sú len obyčajní chorí jedinci, ktorí podporovaní mediálnou liberálnou propagandou už nevedia čo so sebou!

Takže, pani Vášáryová ešte raz. Tradičná rodina je a vždy bola otec, matka a dieťa a ostatné reči sú obyčajnými liberálnymi nezmyslami, ktorými vy liberáli chcete úplne osprostiť väčšinové obyvateľstvo! A priatelia, ako by toho nebolo málo, tak podľa Vášáryovej sa s pojmom tradičná rodina v súčasnosti často operuje preto, že je to súčasť hybridnej vojny o moc! No povedzte, počuli ste už väčšie trepaniny?

Áno Magda, aj za boj o zachovanie tradičnej rodiny môže Putin. Ako za všetko, však?

Autor: Martin Bago

————————

Prečítajte si tiež: Liberáli z Denník N urazili po smrti Karla Gotta. Nazvali ho idiotom hudby a zombie

————————

Mala by Vášáryová podstúpiť psychiatrickú liečbu? Podľa nami oslovených odborníkov, určite áno. Zdroj fotky: Internet

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds