Projekt Staráme sa: Ďakujeme Ľudmile z okresu Rimavská Sobota za dary pre rodiny v našom projekte

Priatelia, sme veľmi radi, že sme sa s vami v roku 2022 rozlúčili s týmto príspevkom, v ktorom sme sa poďakovali Ľudmile z okresu Rimavská Sobota, ktorá slovenským rodinám v tiesni, ktorým spoločne pomáhame, opäť venovala plnú škatuľu sladkostí a kávovín.

Ďakujeme, Ľudmila. Vaše dary budú v priebehu tohto roka rozdané tým, ktorí si ich často nemôžu dovoliť.

TAKTIEŽ sa chceme poďakovať všetkým ľuďom dobrej vôle, ktorí spoločne s nami v roku 2022 písali úspešný príbeh pomoci v duchu hesla Slováci Slovákom! Bol to rok, v ktorom sme čelili všakovakým výzvam, ale s pokojom na srdci môžeme povedať, že sme ich SPOLOČNE zvládli na výbornú.

A obrovské ĎAKUJEME však patrí aj členom Slovenského Hnutia Obrody a našim podporovateľom, ktorí neváhali obetovať svoj voľný čas, sily či prostriedky na to, aby sa myšlienka pravej a nezištnej slovenskej spolupatričnosti stala skutočnosťou.

No a do nového roka vám, ľudia dobrej vôle, prajeme len to najlepšie. Vy už veľmi dobre viete, čo si každý z vás praje, preto vám prajeme, aby sa v roku 2023 splnili vaše želania a túžby.

Autor článku Pavol Poprocký je splnomocnenec SHO pre projekt Staráme sa.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Predtým, než odbijú posledné hodiny tohto roka…

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK76 6500 0000 0000 2014 8117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds