Noviny Právo Národa: Róbert Švec reaguje na novoročné táraniny nesvojprávnej bábky Čaputovej

Zuzana Čaputová opäť premárnila možnosť dokázať, že je hlavou štátu a namiesto toho opäť potvrdila to, čo si o nej myslí väčšina Slovákov a to… že sa správa a vystupuje ako správkyňa kolónie, ktorá prečíta a urobí to, čo jej iní (cudzí páni) napíšu.

Konštatujem to na základe jej novoročného príhovoru, ktorý som si vypočul a pozrel s veľkým sebazaprením…

V skratke: Táraniny o všeobecnostiach a samozrejmých veciach, žiadna vízia pre náš štát do ďalšieho obdobia, pravdaže nechýbali podprahové vsuvky o prospešnosti nášho členstva v NATO, EÚ, eurozóny a pod. (ako keby sme bez tých spolkov mali žiť v jaskyniach a čakať na blesk, aby sme si mohli niečo opiecť na ohni a zjesť), celkovo pôsobila Zuzana slabo, vláčne, nerozhodne, presne tak, ako pôsobí človek, ktorý hovorí a číta to, čo od neho iní požadujú. Jednoducho, politicky nesvojprávna bábka.

Je veľkou hanbou, že v slovenskom Prezidentom paláci je Zuzana Čaputová. Keď palác okupoval úžerník a údajný člen pozemkovej mafie Andrej Kiska, hovoril som si, že už nič horšie nemôže prísť. A prišla ONA, Zuzana Čaputová.

Slovenská republika potrebuje prezidenta, ktorý bude mať jasné hodnotové proslovenské postoje a nebude správcom kolónie. Prezidenta, ktorý sa bude správať a aj vystupovať ako hlava suverénneho štátu slovenského. Prezidenta s krátkodobou, strednodobou a aj dlhodobou víziou pre Slovákov. A tou víziou určite nie je naše členstvo v pochybných spolkoch typu NATO, EÚ, eurozóna…

Opakujem a zdôrazňujem: Aby sa naša otčina opäť nadýchla potrebujeme, aby slovenské zákony boli viac ako európske smernice a nariadenia, dnes je to naopak, potrebujeme, aby na území Slovenskej republiky boli iba slovenskí vojaci a slovenské vojenské základne, dnes to tak nie je a potrebujeme obnoviť suverenitu aj v menovej otázke a to obnovením našej meny, slovenskej koruny TU.

To je naša vízia pre Slovensko, ktorú ponúkame. Aby Slovensko bolo opäť silné a sebavedomé.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: K 30. výročiu obnovenia slovenskej štátnosti: Švec adresoval kolegom na proslovenskej scéne ďalšiu výzvu

————————-

Zuzana Čaputová (vľavo) v spoločnosti kontroverzného umelca Petra Kalmusa (v strede), ktorý bol trestne stíhaný aj za výtržníctvo. Zdroj fotky: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds