Projekt Staráme sa: Držme spolu, Slováci! Pomáhajme si a všetko zvládneme. Lebo chceme

Náš sympatizant Michal Nociar z Poltára opäť ukázal, že napriek svojim zdravotným problémom má stále aktívny prístup k životu.

Je to mladý muž, ktorému sa nečakane zmenil zdravotný stav natoľko, že mu to doslova a do písmena zmenilo život. Už dávnejšie sme sa s vami priatelia podelili aj o jeho ťažký životný príbeh TU.

Michal sa napriek všetkému vždy pridal na stranu dobra, vyhrnul si rukávy a pričinil sa o to, aby neprávosť a zloba nezvíťazili. Vždy podporil prospešné veci, či už svojou účasťou na pokojných sviečkových protivládnych pochodoch, rôznych protestoch, stretnutiach a diskusiách… Michal sa pravidelne zapája aj do sociálnej práce a pomáha ľuďom. Tak tomu bolo aj uplynulé dni. Oslovil nás a so svojou rodinou nám do nášho úspešného sociálneho projektu Staráme sa venoval veľké množstvo oblečenia a iných prospešných vecí.

Michalove slová: „25 rokov, 25 rokov som čakal, nedočkal som sa. Čakal som, že stretnem priateľku a moje veci, ktoré som nosil za mladi, bude nosiť aj môj chlapec. Už nečakám, nemá to zmysel a tak som svoje veci podaroval deťom, ktoré to v živote nemajú jednoduché, pretože viem, ako to je. Ďakujem Slovenskému Hnutiu Obrody a Projektu Staráme sa za možnosť  pomôcť deťom aspoň takto.“

Všetko má svoj zmysel a význam priatelia a bojovník Michal je toho príkladom. Držme spolu, pomáhajme si a všetko prekonáme oveľa ľahšie. Niekedy tú pomoc budeme možno potrebovať aj my.

A náš odkaz Michalovi: Na tú pravú sa oplatí čakať. 🙂

Autor článku Pavol Skýpala je člen Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký: Nie je ihla ako ihla. Vybral som si ihlu, ktorá zachraňuje životy

————————

Michal nás oslovil a so svojou rodinou nám do nášho úspešného sociálneho projektu Staráme sa venoval veľké množstvo oblečenia a iných prospešných vecí. Ďakujeme. Zdroj fotky: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds