Projekt Staráme sa: Ježiško rozdával radosť aj v Trebišove a Liptovskom Mikuláši

Ježiško rozdával radosť už aj Trebišov. Aj vďaka firme DeutschMann, ktorá Lucii a Sebastiánovi poslala sladkosti a oblečenie, Zuzke z Tisovca, ktorá im pod stromček venovala nový televízor a ten spomínaný stromček a hokejku, keďže Sebastián hrá aj hokej, im zase podarovala firma Trebišovská Odťahová a Asistenčná Služba NON STOP – Autoservis a Pneuservis.

A včera sme navštívili rodinu od Liptovského Mikuláša, aby sme im prípravy na vianočné sviatky uľahčili trvanlivými potravinami, ktoré do projektu Staráme sa venovala naša sympatizantka Anna z Hlohovca a prispela aj Karin zo Sučian.

Deti sme potešili nielen sladkosťami, ale Lukáška aj autíčkami, Vikinku bábikou a knižkami a najstaršieho Maťa kúskami oblečenia do jeho šatníka.

Aj napriek tomu, že rodina bude tráviť Vianoce za oveľa ťažších podmienok, ako po minulé roky a rodinnú pokladňu momentálne napĺňa mama Veronika, a rodine sa obrátil život na ruby, sú deti mimoriadne milé, úprimné a zhovorčivé. A my budeme tejto sympatickej rodne pomáhať postaviť sa na nohy.

Ďakujeme, dobrí ľudia, že spoločne s nami tvoríte JEDINEČNÉ VIANOCE V JEDINEČNOM PROJEKTE.

Naša vianočná pomoc pokračuje až do 7. januára. Máte záujem priložiť ruku k zodpovednému dielu? Je to jednoduché! Ako na to? Dozviete sa TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Ježiško navštívil už aj rodiny v okresoch Michalovce, Nitra, Trenčianske Teplice a Nové Zámky

————————-

Trebišov:

Liptovský Mikuláš:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds