Projekt Staráme sa: Malá Lucka rastie ako z vody. Aj vďaka vám

Posledný júnový deň sme pomohli 6-detnej rodine z okresu Rimavská Sobota. Začiatkom mája do nej pribudla malá Lucka, ktorá rastie ako z vody. Okrem ovocia, jogurtov, syrov a iných maškŕt sme deťom zaniesli aj oblečenie a obuv, ktorú ste nám darovali do projektu, ktorej ešte stále máme dosť.

Keďže hlava rodiny pracuje a mamina je s malou Luckou na materskej dovolenke a nemajú čas, ani finančné prostriedky nazvyš, aby zabezpečili deťom kultúrne, spoločenské či iné vyžitie, rozhodli sme sa, že budeme naďalej pokračovať aj v pomoci vo forme voľnočasových aktivít pre deti, aby zažili čo najkrajšie detstvo.

Deti sú naša budúcnosť, a preto sa im musíme patrične venovať, aby z nich vyrástli uvedomelí a hrdí vlastenci, ktorí jedného dňa podajú pomocnú ruku každému, kto ju bude potrebovať.  Aj o tom je vlastenectvo.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds