VIDEO. Nové Mesto nad Váhom: Nikto a nič nám nezabráni v tom, aby sme sa s vami stretávali!

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody neúnavne pokračuje vo svojich verejných diskusiách s občanmi v slovenských okresných mestách.

Naposledy sa taká diskusia uskutočnila v Novom Meste nad Váhom, kde sa okrem našich názorových oponentov nechal počuť aj Róbert Švec, ktorý sa verejne priznal, že… Dozviete sa v zdieľanom videu…

Najbližšie sa stretneme v nedeľu 28. novembra v Zlatých Moravciach. Podrobnosti uverejníme už čoskoro.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO + VIDEO: Aj v Novom Meste nad Váhom vyšli Slováci do ulíc. Nasledujú Zlaté Moravce

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds