Projekt Staráme sa: Naša výzva Mesiac čistoty úspešne napreduje. SHO: Aj v Prešove a pri Hnúšti

Hoci je október iba na svojom začiatku, v našom skvelom sociálnom projekte sme do dnešného dňa stihli už pomôcť niekoľkým rodinám.

V nedeľu 4. októbra sme pomohli v Prešove, mame Janke a jej dvom synom, o ktorých sa s láskou stará. Podstatnú časť nákupu tvorila práve drogéria, ktorú sme zabezpečili od našich skvelých podporovateľov, ktorí ju darovali a zvyšok sme mohli dokúpiť aj vďaka vám, našim prispievateľom.

A v stredu 6. októbra sme pôsobili pri Hnúšti, kde sme do Katkinej domácnosti zaniesli hlavne čistiace prostriedky, ako napríklad: prací gél na približne 100 praní, litrový sprchový gél, liter šampónu a telový krém od MP drogéria, krémy na ruky, pleťové čistiace krémy, servítky, hygienické vreckovky, zubnú pastu či líčiace pomôcky. Okrem toho sa do nákupu zmestili aj nejaké sladkosti, cestoviny či mliečne výrobky pre deti a oblečenie.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Pomáhame aj na juhu našej vlasti. SHO: Dlhodobo a adresne

————————

Naša pomoc v Prešove…

Pamätáme aj na región Hnúšte…

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds