Projekt Staráme sa: Pomáhame aj na juhu našej vlasti. SHO: Dlhodobo a adresne

Posledný deň v mesiaci september patril pomoci Danke a jej dvom deťom od Lučenca. Jankovi a Karinke sme spolu s jablkami od Dominika, a inými dobrotami, zaniesli aj mliečne výrobky, ktoré potrebujú ku svojmu správnemu vývinu.

A v sobotu 3. októbra sme navštívili aj rodinu v obci Zbehy pri Nitre. Ďakujeme Evke z Malaciek, ktorá do nášho projektu prispela nákupom trvanlivých potravín a hygienických potrieb. Nákup sme v sobotu odovzdali rodine v Zbehoch. Pomáhajme si, Slováci. Je to také jednoduché.

Hlavným poslaním nášho projektu nie je len materiálna pomoc. Hlavným poslaním projektu je najmä byť darom. Častokrát pri našich bežných každodenných povinnostiach obetujeme svoj čas, energiu, ale aj peniaze. Ale práve to nás robí schopnejšími a odolnejšími viac a viac byť súčasťou nášho úspešného projektu.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

—————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Rozbehli sme novú výzvu. Mesiac čistoty. SHO: Aj v Michalovciach

—————————-

Naša pomoc pre rodinu od Lučenca…

Naša pomoc pre rodinu v obci Zbehy pri Nitre…

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds