Projekt Staráme sa: Pomáhame aj na Záhorí, v Šariši a aj na Gemeri. Spoločne s vami, dobrí ľudia

Júlová pomoc v našom sociálnom projekte je za nami už aj v okrese Malacky. Vdovcovi Miroslavovi a jeho štyrom ratolestiam sme aj vďaka sponzoringu Zuzky a Igora zaniesli kopu čerstvých, ale aj trvanlivých potravín.

A pomohli sme aj v metropole Šariša. Mame Janke sme priniesli potraviny, ktoré jej pomôžu v kuchyni pri varení nejedného chutného obeda a mysleli sme aj na deti, ktorým sme, keďže oddychovali, nechali sladký pozdrav vo forme sladkostí, jogurtov a, pravdaže, ovocia.

Z Prešova sme sa s našou pravidelnou pomocou presunuli do okresu Rimavská Sobota. Tam sme okrem trvanlivých potravín zaniesli aj darčeky pre Katku a jej vnuka Tomáška, ktorí prednedávnom oslávili svoje narodeniny.

Aj touto cestou prajeme všetko najlepšie, hlavne veľa zdravia.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Našu pomoc sme rozšírili v meste Strážske. Aj vďaka vám, dobrí ľudia

————————-

Okres Malacky:

Prešov:

Okres Rimavská Sobota:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds