Projekt Staráme sa: Našu pomoc sme rozšírili v meste Strážske. Aj vďaka vám, dobrí ľudia

Dámy a páni! Náš úspešný projekt sa opäť rozrástol! Tentokrát v meste Strážske o mamu Martinu a jej štyri dievčence: Sašku, Dominiku, Bianku a Maťku.

Aj im sa posnažíme čo najviac pomôcť, spoločne s vami, vstať na nohy a žiť dôstojný život.

A spoločne s vami sme opäť, ako sme sľúbili, pomohli aj v obci Zbehy, v okrese Nitra, dvom mládencom: Renému a Denisovi. Ďakujeme, že pomáhate spoločne s nami, dobrí ľudia.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Mesiac detí v projekte Staráme sa potešil niekoľko desiatok detí v celej našej vlasti

————————-

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds