Projekt Staráme sa: Začíname pomáhať už aj v Trnave a Trenčíne. SHO: Nevajatáme! Konáme!

Dámy a páni! Náš úspešný sociálny projekt sa opäť rozrástol do ďalších dvoch slovenských miest.

Od konca septembra začíname spoločne pomáhať aj v okrese Trnava. Otec Edo, ktorý prišiel o prácu a bezúspešne si hľadá novú, a jeho chytrý syn Adamko boli z našej prvej pomoci dojatí. Veľmi si ju vážia, keďže na všetko ostali sami.

Naši úžasní kolegovia ich však ubezpečili, že to tak už nebude a ich kríž im pomôžeme uniesť. Na začiatok možno „iba“ takto – nákupmi, oblečením, školskými pomôckami a hračkami. A časom možno spoločne nájdeme Edovi takú prácu, aby sa mohol venovať aj Adamkovi. Už na tom pracujeme!

Adamko je nielen veľmi chytrý, ale aj nadaný. Rastie z neho veľká futbalová hviezda, čo nám dokázal už počas našej prvej návštevy, keď sme si s ním a jeho ocinom zakopali.

A začali sme pomáhať aj v Trenčíne. Naša pomoc bude v pravidelných intervaloch, kým to bude potrebné, prúdiť aj ku starkej Helene a jej dvom vnúčatám, ktoré má zverené do starostlivosti.

Helena, Miška a Adamko zo srdca ďakujú za prvú pomoc, ktorej súčasťou boli aj čistiace prostriedky.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

 ————————

Prečítajte si tiež: Výzva. SHO: Náš sociálny aktivizmus je aj o riešeniach zložitých životných situácií

————————-

Okres Trnava

Trenčín

Naše šikovné kolegyne: zľava Evka a Vierka.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds