Projekt Staráme sa: Pomáhame v každom kúte našej otčiny. Aj v Čadci a pri Hnúšti

Z východu našej vlasti sa naša pravidelná pomoc presunula do jej stredu, presnejšie do regiónu Gemer-Malohont. Pomocnú ruku sme po mesiaci opäť podali aj pri Hnúšti.

Okrem slovenských trvanlivých potravín sme do rodiny, kde spolu s mamou Katkou žijú jej 3 deti a 2 vnúčatá, zaniesli aj čerstvú a naozaj chutnú poctivú zeleninu priamo od gemerského pestovateľa Zeleninárstvo Rimavské Janovce.

Tým sme nielenže podporili našich, ale z ekologického hľadiska sme ušetrili aj naše životné prostredie, ktoré taktiež, (ako aj naši pestovatelia a výrobcovia) trpí tým, že sa na Slovensko zbytočne dováža tovar, ktorý možno vyrobiť a dopestovať v regiónoch, v ktorých žijeme – na Slovensku. A budeme v tom pokračovať, pretože my netárame, ale reálne naše slová praktizujeme v našom živote každodennom.

Pomáhajme si navzájom a správajme sa šetrne k našej prírode. Ide to. Len treba chcieť.

A pomohli sme aj na severe našej otčiny, v Čadci, kde mamina sama vychováva tri dievčence, ktorým sme tentokrát pomohli nákupom potravín, aj vďaka našej šikovnej kolegyni Zdenke.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Tento týždeň sme pomohli aj na slovenskom východe. Tak je to správne!

————————-

Pomáhame aj rodine pri Hnúšti:

Čadca:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds