Projekt Staráme sa: Školské pomôcky sme odovzdali aj deťom v okrese Nitra

Dámy a páni! V utorok 21. septembera, vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu Staráme sa, sme pomáhali aj v okrese Nitra.

Do rodiny v obci Zbehy, v ktorej vychovávajú Reného a Denisa sme zaniesli ovocie, mliečne výrobky, školské pomôcky a aj obedové menu z reštaurácie Nitrawa Pub. A futbalista René opäť vyhral nejaké tie súťaže… Poličky, ktoré má rodina v domčeku už nepostačujú na umiestnenie ocenení. A to je dobrá správa pre našu omladinu. Zmysluplné voľnočasové aktivity sú cesta a my sme radi, že spoločne s vami pomáhame mladým Slovákom plnohodnotne tráviť voľné chvíle.

A pomohli sme aj v nitrianskej mestskej časti Klokočina. V rodine vychovávajú 3 deti, z toho 2 školopovinné: Bianku a Tobiasa. A aj preto sme rodine odovzdali nákup, ktorí obsahoval okrem potravín aj školské pomôcky, a pravdaže aj obedové menu z reštaurácie Nitrawa Pub.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————–

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Výzva Práčka úspešne realizovaná! Aj vďaka vám, kamaráti. Ďakujeme

————————–

Nové trofeje pre Reného. 🙂

René sa rád pochváli svojimi úspechmi. A tak je to správne!

Pomohli sme aj na Klokočine.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds