Projekt Staráme sa: Výzva Práčka úspešne realizovaná! Aj vďaka vám, kamaráti. Ďakujeme

Dámy a páni! Pred pár dňami sme na stránke nášho projektu na Facebooku uverejnili výzvu, ktorej cieľom bolo zabezpečiť práčku pre Danku a jej dvom deťom.

Aj táto výzva sa stretla s vaším pochopením a dôverou, za čo vám veľmi pekne ďakujeme.

Práčku mame Danke nakoniec darovala Želmíra od Rimavskej Soboty. Karinka, Janko a mamina Danka jej touto cestou veľmi pekne ďakujú! Boli nadšení.

A my ďakujeme vám, kamaráti, ktorí ste prispeli na výzvu Práčka. Vaše príspevky, ako sme sľúbili, budú použité na pomoc rodinám v núdzi z nášho úspešného projektu, na nákup hygienických potrieb, ktorými im spoločne pomôžeme v nastávajúcom mesiaci.

Pomáhajme si, Slováci. Je to také jednoduché.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Opäť sme splnili to, čo sme sľúbili. FOTO: Výzva Hurá do školy! v krajoch slovenských

————————

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds