VIDEÁ: Rozumní a zodpovední rodičia sa postavili na odpor už aj v Čadci! Aj s podporou ľudí SHO

Dámy a páni. Vo štvrtok 23. septembra sa pred miestnym kultúrnym domom v Čadci zišli rodičia, ktorí nesúhlasia s praktikami covidových zločincov.

V tom istom čase, ako sa uskutočnil protest rodičov, prebiehalo v kultúrnom dome stretnutie koronafilov za účasti kontroverzných panáčikov Jarčušku a Krčméryho, keďže Sabaka sa zľakol spravodlivého hnevu ľudí a do Čadce radšej nakoniec neprišiel.

Podujatia sa zúčastnili aj ľudia Slovenského Hnutia Obrody pod vedením Kataríny Bokovej, ktorá sa ľudu pospolitému aj prihovorila.

Všetko podstatné o podujatí sa dozviete v zdieľaných videách TU, TU a TU.

Odpor je už povinnosťou, Slováci!

————————

Prečítajte si tiež: Švec: Organizovaná skupina vládnych zločincov pokračuje v krágľovaní názorových oponentov!

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds