Projekt Staráme sa. Trenčianske Teplice: Okrem materiálnej pomoci prinášame do rodín aj…

Dámy a páni. V našom sociálnom projekte, vďaka aktuálnej výzve TU, sa horlivo pripravujeme na príchod svätého Mikuláša.

Popritom však nezaháľame ani s pravidelnou pomocou a naša kolegyňa Danka navštívila rodinku z Trenčianskych Teplíc.

Alžbetka a Adamko sa z jej prítomnosti potešili, čo vidno aj z fotografie. Okrem materiálnej pomoci sa totiž snažíme do rodín, ktorým podávame pomocnú ruku, prinášať aj dobré rady, konštruktívnu kritiku, pokoj a úsmev na perách. A myslíme si, že sa nám to aj darí! Čo poviete?!

Mimochodom, ďakujeme, že spoločne s nami pomáhate Slovákom v tiesni.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Naši kolegovia museli počas návštevy v Prešove…

————————-

Zdroj fotky. SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds