Projekt Staráme sa: Vlastenecká kvapka krvi SHO úspešne pokračuje. Ako aj pomoc rodinám

Do našej Vlasteneckej kvapky krvi SHO sa prednedávnom opäť zapojil aj náš podporovateľ Lukáš.

A tento týždeň sme opäť pomohli aj v Trenčianskych Tepliciach, kde pomáhame Miške a jej dvom deťom, Alžbetke a Adamkovi. Aj tento nákup (fotografia pod článkom) vznikol vďaka dobrým ľuďom, ktorí sa cez náš úspešný sociálny projekt pomáhajú. Ďakujeme, Slovenky a Slováci!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Prevencia je základ! A preto rodinám zabezpečujeme aj ovocie a zeleninu

————————

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds