Video. SHO: Rozbehli sme projekt s názvom Priama demokracia SK. Za slovenské Slovensko

Dámy a páni. Mnohí sa nás pýtate, akú predstavu o Slovensku ponúkame, keď sa navždy zbavíme Matoviča a jeho kumpánov.

Môžeme vám sľúbiť, že obnovíme spoločenský poriadok a budeme sa riadiť zásadou, že zločinci patria pred súdy a covidoví zločinci od Matoviča patria pred obnovené vojenské súdy!

A aby nám v budúcnosti už nevládla banda antislovenských asociálov, tak ako dnes, rozbehli sme nový projekt s názvom Priama demokracia SK.

Viac sa dozviete v aktuálnom videokomentári Róberta Šveca.

————————-

Prečítajte si tiež: Video: Štefan Polačik o koronabiznise s respirátormi, ktoré viac škodia, ako pomáhajú!

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds