Sociálny projekt SHO: Prevencia je základ! A preto rodinám zabezpečujeme aj ovocie a zeleninu

Sofinka z Fiľakova je veľká pomocníčka. Ešte sme nestihli ani odísť a už spratávala prinesený nákup. Nuž, čo sa za mlada naučíš…

Okrem potravín sme rodinke zaniesli aj drogériu, oblečenie, hračky aj od spoločnosti Kibosport, ale aj knižky pre deti, ale i pre dospelých, keďže máme Mesiac knihy v projekte Staráme sa.

Druhú marcovú nedeľu sme s našou pravidelnou pomocou zavítali do Prešova. Maťko sa najviac potešil čokoládkam Deva, ktoré vraj zbožňuje.

Pri skladbe nákupov dbáme aj na to, aby v nich bolo zastúpené aj ovocie a zelenina, keďže nám záleží na zdraví ľudí, ktorým pomáhame.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO: Projekt Staráme sa v mesiaci február? SHO: Pomohli sme v každom kúte našej vlasti

————————

Fiľakovo:

Prešov:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds