Projekt Staráme sa: Začíname pomáhať už aj vo Veľkom Krtíši

Priatelia, vo štvrtok 6. júna sme znovu pomohli, a to starej mame, ktorá z chabého invalidného dôchodku sama vychováva 2 vnukov, z ktorých 18-ročný Tibor trpí skoliózou. Finančná situácia starej mamy je taká zlá, že si nemohla dovoliť zaplatiť cestu domov z Kováčovej, kde bude Tibor najbližšie týždne preliečovaný, a tak sa s prosbou o pomoc obrátila na nás.

Rodine sme prisľúbili pomoc. Pomôžeme s dopravou, ale vzhľadom na situáciu, v ktorej sa babka s vnukmi nachádza, sa im budeme snažiť pomáhať aj materiálne, aby mohli žiť dôstojný život. Aj vďaka vašej pomoci, priatelia.

K dnešnému dňu už pomáhame 21 rodinám so 56 deťmi v mestách a okresoch Nitra, Vráble, Strážske, Stropkov, Komárno, Svidník, Šaľa, Dubnica nad Váhom, Leopoldov, Hlohovec, Veľký Krtíš, Fiľakovo a Rimavská Sobota.

Sme Slováci, držme spolu.

18-ročný Tibor, vľavo s členom nášho občianskeho združenia Rastislavom Bartošom z Veľkého Krtíša, vpravo.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds