Pomýleným hodnotám Kisku a liberálov sa postavíme s vôľou a odhodlaním mladých vlastencov

Dosluhujúci prezident Andrej Kiska na bratislavskej bezpečnostnej konferencii GLOBSEC 2019 okrem iného vyhlásil: „Návrat späť k národným štátom nie je riešením. Musíme byť európskejší, a to nielen v našich prejavoch a nielen v Bruseli.“ 

Tak to sa veľmi mýlite Andrej Kiska. Byť európskejší nie je riešenie. Väčšia integrácia a odovzdávanie národných kompetencií do rúk byrokratov v Bruseli je cesta do pekla!

Vytvorenie akéhosi euroobčana, ktorý je doma všade, ale vlastne nikde, bez akejkoľvek národnej hrdosti, je prospešné akurát skupinke ľudí vlastniacich nadnárodné korporácie. Získajú tým nekonečnú masu nemysliacich otrokov do svojich fabrík. Masu, ktorej sa veľmi ľahko vládne. Pre takéto skupinky najmocnejších pracuje aj agent Kiska. Kiskovci vždy slúžili cudzej moci. Otec nášho dosluhujúceho prezidenta pracoval pre ŠTBákov, Andrej je zas v službách liberálnej oligarchie.

Zdravý rozum, ale napovie každému, že vytvorenie jedného európskeho superštátu je chorá myšlienka. Európa je nádherná, rozmanitá s bohatou históriou a rôznorodými kultúrami. Na tak malom území žije vedľa seba množstvo národov, každý so svojou jedinečnou kultúrou a práve to robí z Európy najkrajšie a najzaujímavejšie miesto na Zemi. Európske štáty nie sú zvyknuté na multikultúru a preto to nebude nikdy fungovať. Silnejšia, agresívnejšia kultúra vždy pohltí tú menej agresívnu. Príkladov máme zo západoeurópskych štátov veľa. Nepokoje, náboženské a hodnotové nezhody, vraždy, znásilnenia, NO-GO zóny, sú na dennom poriadku v krajinách ako Francúzsko, Nemecko, alebo Veľká Británia. To u nás nedovolíme!

Na čo by sme cestovali do iných krajín, keď budú pomiešané všetky kultúry? Keď bude všetko všade rovnaké? Vlastne by to stratilo význam. Svet je pekný a zaujímavý, pretože je rozmanitý. Každý národ má právo slobodne sa rozvíjať a chrániť svoju kultúru. Každý národ má aj právo rozhodovať o tom, koho pustí do svojej krajiny a práve na to slúžia národom štáty a štátne hranice.

Andrej Kiska prezentoval svoje pomýlené hodnoty aj počas konferencie GLOBSEC 2019, ktorá sa koná v Bratislave.

A preto pevne stojíme proti myšlienke vytvorenia európskeho superštátu. Pevne stojíme proti zlým ľuďom ako sú Kiska a liberáli. Podporujeme ľudí, ktorí bojujú za  tradičné národné štáty. Ľudí, ktorí to robia z lásky k svojmu národu, nie z nenávisti k ostatným národom.

Takýchto ľudí spája Slovenské Hnutie Obrody. Vlastenecká organizácia, ktorá už 15 rokov dokazuje všetkým občanom Slovenskej republiky, že vlastenectvo môže mať a aj má normálnu formu, bez akýchkoľvek extrémov. Aby sme dokázali vlastenecké, proslovenské myšlienky presadiť aj na politickej scéne, tvrdou prácou a z vôle občanov, sme vytvorili politické hnutie. Slovenské Hnutie Obrody, ako projekt spájajúci všetkých ľudí, ktorým nie je ľahostajný osud národa. Hnutie s víziou silného a moderného Slovenska. Hnutie, v ktorom nenájdete potomkov privatizérov či ŠTBákov, ani majiteľov firiem zarábajúcich na predražených štátnych zákazkách.

Každý deň do Slovenského Hnutia Obrody pribúdajú noví mladí ľudia. Ľudia často znechutení zo svojich skúseností v iných subjektoch, ľudia nahnevaní, nespokojní, ale o to viac odhodlaní zmeniť Slovensko k lepšiemu. Všetci majú u nás dvere otvorené. Pridajte sa aj vy k rozrastajúcemu sa tímu mladých vlastencov.

Spolu dokážeme všetko, čo si zaumienime.

Autor: Štefan Polačik

Štefan Polačik, podpredseda nášho hnutia.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds