SHO: Babráci od Matoviča nakúpili testy na samotestovanie, ktoré nie sú určené na samotestovanie!

Myslíte si, že babráci od Matoviča sú schopní pre Slovákov zabezpečiť testy na samotestovanie? Ak si myslíte, že aspoň to by mohli zvládnuť, smola!

Vláda Igora Matoviča nakúpila 35 miliónov testov, ktoré u nás nie sú schválené na samotestovanie. A podľa príbalových letákov testy ani nie sú určené na samotestovanie. Informujú médiá.

Reaguje Róbert Švec:

To, čo zažívame posledné dni je neskutočná fraška. Kam sa Slovensko – moja domovina prepadla? Do akého bahna, právneho a aj mentálneho?

Náš slovenský štát nám ukradli blázni, mafiáni a ľudia, ktorí nie sú ani schopní zabezpečiť pre našich občanov testy na samostestovanie.

Slovenské Hnutie Obrody vám ponúka cestu, dámy a páni. Slovenskú cestu zodpovednosti, hrdosti a normálnosti TU. Začnite už konečne načúvať a pozorne sa pozerať. Nikto iný to za vás totižto neurobí!

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Čaputová a Pellegrini pre vás pripravujú ďalší politický podvod! Buďte ostražití, Slováci!

————————

Nálepky STOP Matovič na Slovensku si môžete objednať TU. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds