Projekt Štúrovci: Rozbiehame ďalšiu nálepkovú kampaň. Na mušku sme si zobrali Sulíka

Vládny cirkus stále pokračuje, to určite viete. A viete prečo sa naň musíte pozerať? Aj preto, aby sme zabudli na to, ako Matovičova vláda, v zastúpení ministra hospodárstva Richarda Sulíka, nevyužila v druhej polovici roku 2020 predkupné právo na 49% akcií Východoslovenskej energetike, čím sme tento podnik mohli na 100% získať späť do rúk štátu a spáchali tak ďalšiu hospodársku vlastizradu.

Veď načo by aj kupoval späť akcie, ktoré s niekdajším privatizérom Miklošom, predal?! Preto, aby spoločnosť nezabudla, kto je kto a čo v minulosti napáchal, aké je jeho poslanie v politike, a nenechala si ťahať medové motúziky popod nos, sme si pre vás pripravili balíček nálepiek POZOR! NEPRIATEĽ ŠTÁTNEHO MAJETKU!

Za symbolických 7 eur, ktorými podporíte túto iniciatívu, si vo svojej poštovej schránke nájdete 15 nálepiek POZOR! NEPRIATEĽ ŠTÁTNEHO MAJETKU! + 5 letákov STOP MATOVIČ NA SLOVENSKU + najnovšie vydanie našich novín Právo Národa.

Ako sa zapojiť a podporiť túto iniciatívu? Jednoducho! Na číslo účtu nášho občianskeho združenia SK7665000000000020148117 pošlete váš dobrovoľný príspevok (najmenej 7eur) a do poznámky uvediete nasledovné informácie v tejto forme: DAR – POZOR, meno + priezvisko, adresa (na ktorú vám zásielku pošleme) + poštové smerovacie číslo.

Po pripísaní vášho dobrovoľného príspevku vám bude zásielka prostredníctvom Slovenskej pošty zaslaná.

Ďakujeme, vám za vašu dôveru a za to, že bojujete za silné a sebavedomé Slovensko spoločne s nami!

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Štúrovci: K dispozícii sú už aj tričká SHO nášho sociálneho projektu Staráme sa

————————-

Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds