Projekty SHO: Ďalšia čierna skládka zlikvidovaná. Pomohli sme vo Fiľakove. A krv sme darovali v Nitre

V nedeľu 8. marca sme sa opäť zaktivizovali. V rámci nášho ekologického projektu Nebuď sviňa sme pri obci Figa, v okrese Rimavská Sobota, zlikvidovali ďalšiu čiernu skládku, ktorú pri ceste kus po kuse, niekoľko rokov, vytvárali mentálne znevýhodnení, na cite k prírode ukrátení ľudia.  

V ten istý deň, za šera, po odprataní nahromadených smetí sme sa prezliekli a vybrali sme sa na nákup do mladej rodiny vo Fiľakove. Okrem bežnej pomoci sme Ivetke popriali všetko dobré k Medzinárodnému dňu žien a podarovali aj kvet.

V stredu 11. marca, podpredseda nášho hnutia Štefan Polačik v rámci našej Vlasteneckej kvapky krvi SHO opäť daroval tú najvzácnejšiu tekutinu na svete. Tak to má byť! Kým je človek zdravý nielen mentálne, ale aj fyzicky, mal by byť solidárny. Od Červeného kríža za svoje 10. darovanie, ako poďakovanie, dostane bronzovú plaketu.

Taký je život SHO. Plný aktivizmu. Namiesto vymetania barov, zháňania bieleho prášku, či drogovania a fetovania sa snažíme naše okolie zveľadiť, pozdvihnúť a ľudí povzbudiť.

Ak sa vám naše činnosti, vážení priatelia, páčia, neváhajte sa ku nám pridať. Pretože tu platí priama úmera. Čím viacej nás bude, tým viac krásnych vecí môžeme spoločne urobiť, a tým bude svet okolo nás krajší a my silnejší.

Vďaka našim úspešným projektom pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————-

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Z detí v našom projekte vyrastajú úspešní športovci. Sme na ne hrdí

————————-

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds