Sociálny projekt SHO: Z detí v našom projekte vyrastajú úspešní športovci. Sme na ne hrdí

To, čo sľúbime, aj plníme. V sobotu 7. marca sme Renému z obce Zbehy, v okrese Nitra, nášmu nádejnému a úspešnému futbalistovi odovzdali kopačky, ktoré do nášho projektu venovala Aneta z Banskej Bystrice. Sadli mu ako uliate.

Do rodiny sme odovzdali aj športové potreby od Anetky, kopačky od Eriky z Nového Mesta nad Váhom, a aj denné menu z reštaurácie Nitrawa Pub. A pravdaže aj potravinovú pomoc. Ďakujeme, dobrí ľudia. Slováci Slovákom.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————–

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Spoločne rozsievame dobro už od roku 2011. A to dobro sa nám raz vráti

————————–

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds